Invalīdu pacēlāji

Invalīdu pacēlājam ir jābūt pielāgotam  situācijai – ēkai, telpai un cilvēku vajadzībām. Atkarībā no vietas un pacelšanas augstuma, var tikt uzstādīts vertikālais invalīdu pacēlājs. Taču mēdz būt situācijas, kad piemērotāks ir diagonālais invalīdu pacēlājs.

Invalīdu pacēlāji ir elektriski, var būt pieslēgti pastāvīgajam elektrības pieslēgumam vai arī darbināmi ar akumulatoriem.

Mēs varam pielāgoties Jūsu finansiālajām iespējām, piedāvājot salīdzinoši vienkāršāku – ekonomiskāku invalīdu pacēlāju, kā arī mūsu klāstā ir inovatīvi aprīkoti un komplicēti pacēlāji.

Invalīdu pacēlāji ir pieejami dažādu izmēru. Pārsvarā pacēlājs tiek pielāgots situācijai, izvēloties no standarta risinājumu klāsta. Ja nepieciešams, invalīdu pacēlājs var tikt izstrādāts un ražots pēc individuāla pasūtījuma.

Invalīdu pacēlāji iekštelpām

Ja iekštelpās ir nepieciešams invalīdu pacēlājs, mēs varam piedāvāt  Jūsu vajadzībām un situācijai piemērotu risinājumu.  Mūsu pārstāvēto  ražotāju invalīdu pacēlāji atbilst  visām Eiropas prasībām.  Tie ir droši (atsevišķiem invalīdu pacēlājiem ir papildus drošības risinājumi). Vienkārši un ērti ekspluatējami – ar manuālu izsaukšanas pogu vai  pulti (distancionāli vadāmi), var būt aprīkoti ar papildus funkcijām, piemēram, pacelšanas/nolaišanas pogu ar  braila rakstu.

Invalīdu pacēlāji ir pārdomāti, lai būtu piemēroti iekštelpām, piemēram, ir iespējams izvēlēties saliekamu pacēlāju.  Tādejādi tas ir ļoti kompakts, aizņem maz vietas.

 

Speciālie invalīdu pacēlāji

Objektos, kur ir tehniski sarežģīti pielāgot invalīdu pacēlāju, ir iespējams uzstādīt speciālu risinājumu. Piemēram, peldbaseiniem uz pakāpieniem tiek konstruēta  ķēžu sistēma, pa kuru pārvietojas invalīdu pacēlājs.

Pat viskomplicētākajam objektam  piedāvāsim pacēlāju, lai cilvēki ar īpašām vajadzībām varētu droši un ērti pārvietoties.

Invalīdu pacēlāji ārtelpām

Invalīdu pacēlājs ēkas konstrukcijai var tikt pielāgots no ārpuses. Ēkām projektēšanas stadijā invalīdu pacēlājs var tikt iekļauts projektā. Mums ir veiksmīga sadarbība ar projektētājiem un arhitektiem. Iesniedzot informāciju par to, kāds pacēlājs ir nepieciešams, kā arī tehnisko informāciju (rasējumus, izmērus), mēs izstrādāsim projektu – tieši Jūsu objektam pielāgotu invalīdu pacēlāju.